G2R-1-E-AC120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G2R-1-E-AC120
JLCPCB Part #
C6625435
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 120V 125V@DC、380V@AC 15ms 16A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS