G2R-1-T-AC24
MFR.Part #
G2R-1-T-AC24
Description
-40℃~+70℃ 10A 10ms 125V@DC、380V@AC 15ms 24V One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy - Power Relays ROHS