G2R-1A-EDC36
MFR.Part #
G2R-1A-EDC36
JLCPCB Part #
C5717768
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 125V@DC、380V@AC 15ms 16A 36V 5ms Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS