G2R-2-H-DC48
MFR.Part #
G2R-2-H-DC48
JLCPCB Part #
C6048324
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 125V@DC、380V@AC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 3A 48V 5ms Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS