G2R-14-DC48
MFR.Part #
G2R-14-DC48
JLCPCB Part #
C5717764
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 125V@DC、380V@AC 15ms 48V 5ms 8A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS