G2R-14-DC18
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G2R-14-DC18
JLCPCB Part #
C1566117
Package
Plugin,12.9x28.6mm
Description
-40℃~+70℃ 125V@DC、380V@AC 15ms 18V 5ms 8A One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,12.9x28.6mm Power Relays ROHS