G2R-1A4-DC48
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G2R-1A4-DC48
JLCPCB Part #
C6048319
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 125V@DC、380V@AC 15ms 48V 5ms 8A Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS