WNB560FET
MFR.Part #
WNB560FET
JLCPCB Part #
C2586069
Description
-55℃~+150℃ 1W 560Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D3.3xL7mm Through Hole Resistors ROHS