TWW10JR15E
MFR.Part #
TWW10JR15E
JLCPCB Part #
C3548520
Description
-55℃~+275℃ 10W 150mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS