WND560FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WND560FET
JLCPCB Part #
C3474388
Package
Plugin,D5.5xL13.5mm
Description
-55℃~+150℃ 3W 560Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D5.5xL13.5mm Through Hole Resistors ROHS