WHD10KFET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WHD10KFET
JLCPCB Part #
C3387588
Package
Plugin,D5.5xL13.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D5.5xL13.5mm Through Hole Resistors ROHS