WHE10KFET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WHE10KFET
JLCPCB Part #
C2585303
Package
Plugin,D7.5xL20mm
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.5xL20mm Through Hole Resistors ROHS