825F40RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
825F40RE
JLCPCB Part #
C5530258
Package
Plugin
Description
25W 40Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS