TWW20J75RE
MFR.Part #
TWW20J75RE
JLCPCB Part #
C3556699
Description
-55℃~+275℃ 20W 75Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS