TWM10J3K0E
MFR.Part #
TWM10J3K0E
JLCPCB Part #
C2646876
Description
-55℃~+275℃ 10W 3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS