TWM10J2K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWM10J2K0E
Description
-55℃~+275℃ 10W 2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS