50/100MJ6K000DE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
50/100MJ6K000DE
Description
50W 6kΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS