TUW7J1R5E
MFR.Part #
TUW7J1R5E
JLCPCB Part #
C2646661
Package
Plugin,35x10mm
Description
1.5Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,35x10mm Through Hole Resistors ROHS