TUM7J3K9E
MFR.Part #
TUM7J3K9E
JLCPCB Part #
C3430573
Package
Plugin,35x10mm
Description
3.9kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,35x10mm Through Hole Resistors ROHS