TUW7J8R2E
MFR.Part #
TUW7J8R2E
JLCPCB Part #
C2646651
Package
Plugin,35x10mm
Description
7W 8.2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,35x10mm Through Hole Resistors ROHS