TKH45P2R00FE-TR
MFR.Part #
TKH45P2R00FE-TR
JLCPCB Part #
C4174512
Description
-55℃~+175℃ 2Ω 45W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-252 Chip Resistor - Surface Mount ROHS