TKH45P1R00FE-TR
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TKH45P1R00FE-TR
JLCPCB Part #
C2484768
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1Ω 45W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-252 Chip Resistor - Surface Mount ROHS