MOX-750232402F
MFR.Part #
MOX-750232402F
JLCPCB Part #
C3422090
Package
Plugin,D4.2xL22.4mm
Description
-55℃~+220℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors ROHS