FNR2E-0R025F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
FNR2E-0R025F1
JLCPCB Part #
C5707128
Package
SOT-227-2
Description
25mΩ 80W ±1% ±30ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS