FNR2E-0R075F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
FNR2E-0R075F1
JLCPCB Part #
C6619644
Package
SOT-227-2
Description
75mΩ 80W ±1% ±20ppm/℃ SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS