TGHMVR100JE
MFR.Part #
TGHMVR100JE
JLCPCB Part #
C5960333
Description
100mΩ 300W ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS