FCSL64R015FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
FCSL64R015FER
JLCPCB Part #
C4344275
Package
SMD,6.3x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ SMD,6.3x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS