TFSSD1K50FE
MFR.Part #
TFSSD1K50FE
JLCPCB Part #
C6284743
Package
SMD,21x8mm
Description
-40℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,21x8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS