TUW15J8R2E
MFR.Part #
TUW15J8R2E
JLCPCB Part #
C3498041
Package
Plugin,49x12.5mm
Description
15W 8.2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,49x12.5mm Through Hole Resistors ROHS