TFSSF750RJE
MFR.Part #
TFSSF750RJE
JLCPCB Part #
C7121781
Package
SMD,26x10.5mm
Description
-40℃~+155℃ 2W 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,26x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS