TA810PA15R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA810PA15R0JE
Description
-55℃~+180℃ 10W 15Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS