TFSSA1K50JE
MFR.Part #
TFSSA1K50JE
JLCPCB Part #
C5960131
Package
SMD,9x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,9x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS