TFSSF1K50JE
MFR.Part #
TFSSF1K50JE
JLCPCB Part #
C6284751
Package
SMD,26x10.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1.5kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,26x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS