ML2003FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML2003FE-R52
JLCPCB Part #
C19538538
Package
Plugin
Description
200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS