TEH100M2R50JE
MFR.Part #
TEH100M2R50JE
JLCPCB Part #
C2642826
Description
100W 2.5Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS