TEH100M2R50FE
MFR.Part #
TEH100M2R50FE
JLCPCB Part #
C2641812
Description
100W 2.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS