B12J3R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B12J3R0E
JLCPCB Part #
C2642728
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
12W 3Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS