TWM3J470E
MFR.Part #
TWM3J470E
JLCPCB Part #
C2646505
Description
-55℃~+275℃ 3W 470Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS