TCH35PR560JE
MFR.Part #
TCH35PR560JE
JLCPCB Part #
C2648404
Description
-55℃~+175℃ 35W 560mΩ Thick Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS