TCH35P1R50JE
MFR.Part #
TCH35P1R50JE
JLCPCB Part #
C2641944
Description
-55℃~+175℃ 1.5Ω 35W Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS