TA205PA680RJE
MFR.Part #
TA205PA680RJE
JLCPCB Part #
C3404734
Description
-55℃~+180℃ 5W 680Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS