TCH35P470RJ
MFR.Part #
TCH35P470RJ
JLCPCB Part #
C19285618
Description
-55℃~+175℃ 35W 470Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors