TBH25P2R00JE
MFR.Part #
TBH25P2R00JE
JLCPCB Part #
C2647862
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 25W 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-220AC Through Hole Resistors ROHS