SM104032003FE
MFR.Part #
SM104032003FE
JLCPCB Part #
C3550875
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS