TA310PA100RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA310PA100RJE
JLCPCB Part #
C2647654
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 100Ω 10W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS