TA305PA10R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA305PA10R0JE
JLCPCB Part #
C2647390
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 10Ω 5W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS