SM410025003F
MFR.Part #
SM410025003F
JLCPCB Part #
C3362601
Description
-55℃~+180℃ 500kΩ 9W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS