TBH25P51R0J
MFR.Part #
TBH25P51R0J
JLCPCB Part #
C19290294
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 25W 51Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors