TA303PA200RJE
MFR.Part #
TA303PA200RJE
JLCPCB Part #
C2647457
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 200Ω 3W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS