TA205PA7K50JE
MFR.Part #
TA205PA7K50JE
JLCPCB Part #
C2647446
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 5W 7.5kΩ ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS